بسمه تعالی

به گواهی تاریخ، ایرانیان مردمی هنرمند و هنرپرور بوده اند که با ورود اسلام به سرزمینشان کوشیدند این دین را در تمام شوًن زندگی خود وارد کنند، لذا هنر اسلامی در این سرزمین بود که به شکوهی بی نظیر دست یافت و خلاقیت های عاشقانۀ هنرمندان ایرانی در زمینه های خوشنویسی، تذهیب، نگارگری و تجلید قرآن کریم برجسته ترین شاهد این مدعا و نقطۀ عطف آن در عصر صفویه است که در آن هنر ایرانی – اسلامی به اوج شکوفایی خود رسید و امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند.

قرآنسرا یکی از مراجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی محصولات قرآنی در ایران است. گروه‌‏‌های مختلف کالاهای قرآنی مانند قرآن نفیس، محصولات دیجیتالی قرآنی ، محصولات هنری قرآنی و مدیا های قرآنی (چند رسانه ایی) با تنوعی بی‌نظیر در قرآنسرا عرضه می‌‌‏‌شوند .قرآنسرا با در اختیار داشتن دو فروشگاه رسمی و همکاری با ناشران مختلف در ایران با تنوعی بسیار بالا از محصولات مختلف قرآنی، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‌‌‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‌‏کند. کاربران و مشتریان قرآنسرا می‌‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری قرآنسراست.

قرآنسرا در سال ۱۳۹۰ در زمینه معرفی و نقد و بررسی جدیدترین کالاهای قرآنی آغاز به کار کرد. هدف از راه اندازی سایت ارائه کتب و محصولات قرآنی با مشخصات محصول و شکل‌گیری تصویری دقیق‌‏‌ از کتب و قرآن بود. در حال حاضر این بخش به مشتریان راهنمایی کامل در جهت خرید مطمئن است.

امیدواریم در ارائه خدمات و فروش محصولات بتوانیم رضایت مشتریانمان را جلب نمائیم.

فروشگاه جامع اینترنتی قرآن، محصولات قرآنی و قرآن های نفیس وهنری

محمود اسماعیلی صاحب امتیاز برند و مدیر فروشگاه های قرآنسرا

خرید آسان، سریع و مطمئن

شماره تماس: ۲۲۸۷۳۹۷۴ ۰۲۱

ایمیل: Info@Quransara.ir

تماس با ما

مشاوره تخصصی محصولات در تلگرام

نمایشگاه و فروشگاه قرآن و عترت :